CHICONY A18-045N2A Power AC Adapter 19V 2.37A 45W ACER19V2.37A45W-3.0x1.0mm-B
Qty.
  • Item Name:NewACER19V2.37A45W-3.0x1.0mm-B
  • InPut:100-240V~1.2A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 2.37A
  • Adapter Power: 45W
  • Adapter Plug Size: 3.0x1.0mm
  • Weight( Adapter only ) :159g
  • Dimension( L x W x H ):95.10 x 38.20 x 26.10mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:Please note this adapter tip is round small 3.0 x 1.0mm hole, Not the 5.5 x 1.7mm
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x ACER19V2.37A45W-3.0x1.0mm-B Laptop AC Adapter