*Brand NEW*82-EC-MPA5012-S3 Genuine Mobitronic 12v 5A 60W Ac Adapter NSA60ED-120500 PSU Power Supply
Item Code: MOBITRONIC12V5A60W-2holes
Input: 100-240v~ 50/60Hz 1.5A
Adapter Output Voltage: 12V
Adapter Output Current: 5A
Adapter Power: 60W
Adapter tip note: Special 2 holes
Compatible AC Adapter Numbers:
82-EC-MPA5012-S3 AC AdapterNSA60ED-120500 AC Adapter
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU ....Power Cable (Free,fit your country)
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
Input: 100-240v~ 50/60Hz 1.5A
Adapter Output Voltage: 12V
Adapter Output Current: 5A
Adapter Power: 60W
Compatible AC Adapter Numbers:
Packing list:
- Model:
[*Brand NEW*82-EC-MPA5012-S3 Genu] - 5352 Units in Stock
*Brand NEW*82-EC-MPA5012-S3 Genuine Mobitronic 12v 5A 60W Ac Adapter NSA60ED-120500 PSU Tips
- 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
- 2. When using the *Brand NEW*82-EC-MPA5012-S3 Genuine Mobitronic 12v 5A 60W Ac Adapter NSA60ED-120500 PSU adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
- 4. Do not leave the *Brand NEW*82-EC-MPA5012-S3 Genuine Mobitronic 12v 5A 60W Ac Adapter NSA60ED-120500 PSU AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.