*Brand NEW*80W 12v 6.67A ac adapter Genuine Mobitronic NSA80ED-120667 82-EC-MPA6512-1 Po
Qty.
*Brand NEW*80W 12v 6.67A ac adapter Genuine Mobitronic NSA80ED-120667 82-EC-MPA6512-1 Power Supply POWER Supply
Item Code: MOBITRONIC12V6.67A80W-2holes
Input: 100-240v~ 50/60Hz 2.0A Max
Adapter Output Voltage: 12V
Adapter Output Current: 6.67A
Adapter Power: 80W
Adapter tip note: Special 2 holes
Compatible AC Adapter Numbers:
82-EC-MPA6512-1 AC Adapter NSA80ED-120667 AC Adapter
Fit Machine Model:
Chiller Unit
CHILLER UNIT: VC-200.
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU ....Power Cable (Free,fit your country)
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*80W 12v 6.67A ac adap]
  • 332 Units in Stock
*Brand NEW*80W 12v 6.67A ac adapter Genuine Mobitronic NSA80ED-120667 82-EC-MPA6512-1 Po Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*80W 12v 6.67A ac adapter Genuine Mobitronic NSA80ED-120667 82-EC-MPA6512-1 Po adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*80W 12v 6.67A ac adapter Genuine Mobitronic NSA80ED-120667 82-EC-MPA6512-1 Po AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.