*Brand NEW*74002700 APH-3074 100 Genuine FSP 54v 5A AC Adapter FSP270-RWAN3 Switching Sp
Qty.
*Brand NEW*74002700 APH-3074 100 Genuine FSP 54v 5A AC Adapter FSP270-RWAN3 Switching Special 2 Pins POWER Supply
Item Code: FSP54V5A270W-2Pins
Input: 100-240V~3.5A 50-60Hz
Adapter Output Voltage: 54V
Adapter Output Current: 5A
Adapter Power: 270W
Adapter tip note: Special 2 Pins
Compatible AC Adapter Numbers:
74002700 AC Adapter APH-3074 100 AC Adapter FSP270-RWAN3 AC Adapter
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU ....Power Cable (Free,fit your country)
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*74002700 APH-3074 100]
  • 543 Units in Stock
*Brand NEW*74002700 APH-3074 100 Genuine FSP 54v 5A AC Adapter FSP270-RWAN3 Switching Sp Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*74002700 APH-3074 100 Genuine FSP 54v 5A AC Adapter FSP270-RWAN3 Switching Sp adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*74002700 APH-3074 100 Genuine FSP 54v 5A AC Adapter FSP270-RWAN3 Switching Sp AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.