*Brand NEW*19v 2A AC Adapter Genuine Harmankardon NSA40ED-190200 For Onyx studio Bluetoo
Qty.
*Brand NEW*19v 2A AC Adapter Genuine Harmankardon NSA40ED-190200 For Onyx studio Bluetooth audio POWER Supply
Item Code: HARMAN19V2A38W-5.5x2.1mm
Input: 100-240V 50-60Hz 1.0A
Adapter Output Voltage: 19V
Adapter Output Current: 2A
Adapter Power: 38W
Adapter Plug Size: 5.5 x 2.1mm
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU ....Power Cable (Free,fit your country)
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*19v 2A AC Adapter Gen]
  • 654 Units in Stock
*Brand NEW*19v 2A AC Adapter Genuine Harmankardon NSA40ED-190200 For Onyx studio Bluetoo Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*19v 2A AC Adapter Genuine Harmankardon NSA40ED-190200 For Onyx studio Bluetoo adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*19v 2A AC Adapter Genuine Harmankardon NSA40ED-190200 For Onyx studio Bluetoo AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.