*Brand NEW*Genuine Tiger 15v 3.0A AC Adapter TG-4201-15V-ES IBM P/N 40N6721 40N6724 PSU Power Supply
Item Code: TIGER15V3A45W-5.5x2.5mm
Input: 100-240V~50-60Hz 1.6A Max
Adapter Output Voltage: 15V
Adapter Output Current: 3A
Adapter Power: 45W
Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm