VITOR SDK-0910 Power AC Adapter 24V 5A 120W VITOR24V5A120W-4PIN
Qty.
  • Item Name:NewVITOR24V5A120W-4PIN
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 5A
  • Adapter Power: 120W