*Brand NEW* MDA 002661 PDN-48-36A Genuine Meikai 9V 4.0A 36W Ac Adapter Power Supply
Qty.
Item Code: MEIKAI9V4A36W-5.5x2.5mm
Input: 100-240V 1.0A 50-60Hz
Adapter Output Voltage: 9V
Adapter Output Current: 4A
Adapter Power: 36W
Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
Compatible AC Adapter Numbers:
MDA 002661 AC AdapterPDN-48-36A AC Adapter
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU ....Power Cable (Free,fit your country)
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW* MDA 002661 PDN-48-36]
  • 6434 Units in Stock
*Brand NEW* MDA 002661 PDN-48-36A Genuine Meikai 9V 4.0A 36W Ac Adapter Power Supply Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW* MDA 002661 PDN-48-36A Genuine Meikai 9V 4.0A 36W Ac Adapter Power Supply adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW* MDA 002661 PDN-48-36A Genuine Meikai 9V 4.0A 36W Ac Adapter Power Supply AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.