*Brand NEW* Medela MSA-C1200IC4.8-12W-DE 4.8V 1.2A 4.8V 800MA AC DC ADAPTHE POWER Supply
Qty.
Item Name:
Brand:Medela
Model:MSA-C1200IC4.8-12W-DE
Input: AC100-240V 50/60Hz
Adapter Output Voltage:4.8V 1.2A
Adapter Plug Size:
Fast Shipping to Follow Countries In Stock
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU ....Power Cable (Free,fit your country)
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW* Medela MSA-C1200IC4.]
  • 3433 Units in Stock
*Brand NEW* Medela MSA-C1200IC4.8-12W-DE 4.8V 1.2A 4.8V 800MA AC DC ADAPTHE POWER Supply Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW* Medela MSA-C1200IC4.8-12W-DE 4.8V 1.2A 4.8V 800MA AC DC ADAPTHE POWER Supply adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW* Medela MSA-C1200IC4.8-12W-DE 4.8V 1.2A 4.8V 800MA AC DC ADAPTHE POWER Supply AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.