*Brand NEW*AC100-240V 50/60Hz MSA-Z2200IC19.0-48W-Q MOSO 19V 2.2A AC DC ADAPTHE POWER S
Qty.
*Brand NEW*AC100-240V 50/60Hz MSA-Z2200IC19.0-48W-Q MOSO 19V 2.2A AC DC ADAPTHE POWER Supply
Item Name:
Brand: MOSO
Model:MSA-Z2200IC19.0-48W-Q
Input: AC100-240V 50/60Hz
Adapter Output Voltage:19V 2.2A
Adapter Plug Size:3.5*1.35MM
Fast Shipping to Follow Countries In Stock
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU ....Power Cable (Free,fit your country)
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*AC100-240V 50/60Hz MS]
  • 3533 Units in Stock
*Brand NEW*AC100-240V 50/60Hz MSA-Z2200IC19.0-48W-Q MOSO 19V 2.2A AC DC ADAPTHE POWER S Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*AC100-240V 50/60Hz MSA-Z2200IC19.0-48W-Q MOSO 19V 2.2A AC DC ADAPTHE POWER S adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*AC100-240V 50/60Hz MSA-Z2200IC19.0-48W-Q MOSO 19V 2.2A AC DC ADAPTHE POWER S AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.