*Brand NEW* Genuine Delta 12V 15A AC Adapter 341-0222-02 EADP-180BB B For Cisco UC520W
Qty.
*Brand NEW* Genuine Delta 12V 15A AC Adapter 341-0222-02 EADP-180BB B For Cisco UC520W UC520 Power Supply
Item Code: DELTA12V15A180W-8holes
Input: 100-240V 4A 50-60Hz
Adapter Output Voltage: 12V
Adapter Output Current: 15A
Adapter Power: 180W
Adapter tip note: Molex 8 Holes
Compatible AC Adapter Numbers:
341-0222-03 AC Adapter
341-0222-02 AC Adapter
EADP-180BB B AC Adapter
Fit Machine Model:
Cisco
CISCO: UC520W, UC520.
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU ....Power Cable (Free,fit your country)
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW* Genuine Delta 12V 15]
  • 2424 Units in Stock
*Brand NEW* Genuine Delta 12V 15A AC Adapter 341-0222-02 EADP-180BB B For Cisco UC520W Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW* Genuine Delta 12V 15A AC Adapter 341-0222-02 EADP-180BB B For Cisco UC520W adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW* Genuine Delta 12V 15A AC Adapter 341-0222-02 EADP-180BB B For Cisco UC520W AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.