*Brand NEW* Genuine Delta 12v 12.5A 150W AC/DC Adapter DPS-150NB DPS-150NB-1B 4 Pin Powe
Qty.
*Brand NEW* Genuine Delta 12v 12.5A 150W AC/DC Adapter DPS-150NB DPS-150NB-1B 4 Pin Power Supply
Item Code: DELTA12V12.5A150W-4PIN-SZXF
Input: 100-240V~2A 50-60Hz
Adapter Output Voltage: 12V
Adapter Output Current: 12.5A
Adapter Power: 150W
Adapter tip note: Round with 4 Pin
Compatible AC Adapter Numbers:
DPS-150NB AC Adapter
DPS-150NB-1 B AC Adapter
  • Model:
    [*Brand NEW* Genuine Delta 12v 12]
  • 2342 Units in Stock
*Brand NEW* Genuine Delta 12v 12.5A 150W AC/DC Adapter DPS-150NB DPS-150NB-1B 4 Pin Powe Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW* Genuine Delta 12v 12.5A 150W AC/DC Adapter DPS-150NB DPS-150NB-1B 4 Pin Powe adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW* Genuine Delta 12v 12.5A 150W AC/DC Adapter DPS-150NB DPS-150NB-1B 4 Pin Powe AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.