*Brand NEW* Genuine Delta PA-3000-24H-ROHS 24V 2.5A 60W AC Adapter EADP-60FB B EADP-60FB
Qty.
*Brand NEW* Genuine Delta PA-3000-24H-ROHS 24V 2.5A 60W AC Adapter EADP-60FB B EADP-60FB B EADP-60BB Power Supply