AD6630 PA-1400-11 ADP40S-1902100 ADP-40PH AB ADPC1940 XA0801XA Adapter for Greatwall A91
Qty.
  • Item Number:NewGreatWall19V2.1A40W-5.5x2.5mm
  • InPut):100-240V~1.5A 50/60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 2.1A
  • Adapter Power: 40W
  • Adapter Plug Size: 5.5x2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :201g
  • Dimension( L x W x H ):97.20 x 44.90 x 30.00mm