CISCO AIR-CT3504-K9 Power AC Adapter 12V 4.6A 55W DELTA12V4.6A55W-Molex4pin
Buy More,Save more.Need a large quantity?email us for a special quote.
QuantityDiscount Price
* The way the Order Total modules work is that they show up at checkout time
 Sold Out
  • Item Name:NewDELTA12V4.6A55W-Molex4pin
  • InPut:100-240V~1.8A 50/60Hz
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 4.6A
  • Adapter Power: 55W
  • Weight( Adapter only ) :650g
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:Out Put: 12v 4.6A 115W Max, -53.5v 1.13A, Used item
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x DELTA12V4.6A55W-Molex4pin Laptop AC Adapter