CISCO 870 WIRELESS ROUTERS Power AC Adapter 5.2V 4.4A 26W DELTA5.2V4.4A26W-molex-6Pin
Qty.
  • Item Name:NewDELTA5.2V4.4A26W-molex-6Pin
  • InPut:AC110-240V 1A 50/60Hz
  • Adapter Output Voltage: 5.2V
  • Adapter Output Current: 4.4A
  • Adapter Power: 26W
  • Adapter Tip Mote: Molex 6 Pin
  • Weight( Adapter only ) :390g
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:Out Put: 5.2v/4400mA, 12v/560mA
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x DELTA5.2V4.4A26W-molex-6Pin Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    74-3454-01 AC Adapter, 74-3454-03 AC Adapter, ADP-29EB A AC Adapter,
    • Model:
      [CISCO 870 WIRELESS ROUTERS Power]
    • 9444 Units in Stock
    CISCO 870 WIRELESS ROUTERS Power AC Adapter 5.2V 4.4A 26W DELTA5.2V4.4A26W-molex-6Pin Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the CISCO 870 WIRELESS ROUTERS Power AC Adapter 5.2V 4.4A 26W DELTA5.2V4.4A26W-molex-6Pin adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the CISCO 870 WIRELESS ROUTERS Power AC Adapter 5.2V 4.4A 26W DELTA5.2V4.4A26W-molex-6Pin AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.