CISCO ROUTER 1800 Power AC Adapter 48V 1.67A 80W HIPRO48V1.67A80W-2PIN
Qty.
  • Item Name:NewHIPRO48V1.67A80W-2PIN
  • InPut:100-240V~1.3A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 48V
  • Adapter Output Current: 1.67A
  • Adapter Power: 80W
  • Adapter Tip Mote: Molex 2 pin