ZEBRA SAWA-31-25024 Power AC Adapter 24V 2.5A 60W ZEBRA24V2.5A60W-6.5x3.0mm-B
Qty.
  • Item Name:NewZEBRA24V2.5A60W-6.5x3.0mm-B
  • InPut:100-240v~ 50/60Hz 2.0A
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 2.5A
  • Adapter Power: 60W
  • Adapter Plug Size: 6.5 x 3.0mm
  • Weight( Adapter only ) :380g
  • Dimension( L x W x H ):133.60 x 58.60 x 37.10mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x ZEBRA24V2.5A60W-6.5x3.0mm-B Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    • Model:
      [ZEBRA SAWA-31-25024 Power AC Ada]
    • 9444 Units in Stock
    ZEBRA SAWA-31-25024 Power AC Adapter 24V 2.5A 60W ZEBRA24V2.5A60W-6.5x3.0mm-B Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the ZEBRA SAWA-31-25024 Power AC Adapter 24V 2.5A 60W ZEBRA24V2.5A60W-6.5x3.0mm-B adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the ZEBRA SAWA-31-25024 Power AC Adapter 24V 2.5A 60W ZEBRA24V2.5A60W-6.5x3.0mm-B AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.