ZEBRA 24V 10.6A AC/DC Adapter ZEBRA24V10.6A254W-Molex-8pin
Qty.
  • Item Name:NewZEBRA24V10.6A254W-Molex-8pin
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 10.6A
  • Adapter Power: 254W
  • Adapter Tip Note: Molex 8 pins
  • Weight( Adapter only ) :1090g
  • Dimension( L x W x H ):199.10 x 98.20 x 45.10mm
  • Note:Appearance New Grade > 95%. ( Brand New = 100% )
  • Condition: Seller Refurbished - Tested
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x ZEBRA24V10.6A254W-Molex-8pin Laptop AC Adapter
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    CAN ICES-3 (B)/ NMB-3(B) AC Adapter, SAWA-93-10524A AC Adapter,
    • Model:
      [ZEBRA 24V 10.6A AC/DC Adapter Z]
    • 9444 Units in Stock
    ZEBRA 24V 10.6A AC/DC Adapter ZEBRA24V10.6A254W-Molex-8pin Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the ZEBRA 24V 10.6A AC/DC Adapter ZEBRA24V10.6A254W-Molex-8pin adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the ZEBRA 24V 10.6A AC/DC Adapter ZEBRA24V10.6A254W-Molex-8pin AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.