ZEBRA 24V 2.5A AC/DC Adapter ZEBRA24V2.5A60W-6.5x3.0mm
Qty.
  • Item Name:NewZEBRA24V2.5A60W-6.5x3.0mm
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 2.5A
  • Adapter Power: 60W
  • Adapter Plug Size: 6.3 x 3.0mm
  • Weight( Adapter only ) :345g
  • Dimension( L x W x H ):136.73 x 59.14 x 36mm
  • Condition: Seller Refurbished - Tested
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x ZEBRA24V2.5A60W-6.5x3.0mm Laptop AC Adapter