ZEBRA GK420D Power AC Adapter 24V 2.92A 70W ZEBRA24V2.92A70W-2PIN
Qty.
  • Item Name:NewZEBRA24V2.92A70W-2PIN
  • InPut:100-240V 50/60Hz~2.8A
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 2.92A
  • Adapter Power: 70W
  • Adapter Tip Mote: 2Pin
  • Weight( Adapter only ) :455g
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x ZEBRA24V2.92A70W-2PIN Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    • Model:
      [ZEBRA GK420D Power AC Adapter 24]
    • 9444 Units in Stock
    ZEBRA GK420D Power AC Adapter 24V 2.92A 70W ZEBRA24V2.92A70W-2PIN Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the ZEBRA GK420D Power AC Adapter 24V 2.92A 70W ZEBRA24V2.92A70W-2PIN adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the ZEBRA GK420D Power AC Adapter 24V 2.92A 70W ZEBRA24V2.92A70W-2PIN AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.