ZEBRA 24V 2.92A AC/DC Adapter ZEBRA24V2.92A70W-2PIN
Qty.
  • Item Name:NewZEBRA24V2.92A70W-2PIN
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 2.92A
  • Adapter Power: 70W
  • Adapter Tip Note: 2Pin
  • Weight( Adapter only ) :455g
  • Condition: Seller Refurbished - Tested
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x ZEBRA24V2.92A70W-2PIN Laptop AC Adapter
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    • Model:
      [ZEBRA 24V 2.92A AC/DC Adapter Z]
    • 9444 Units in Stock
    ZEBRA 24V 2.92A AC/DC Adapter ZEBRA24V2.92A70W-2PIN Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the ZEBRA 24V 2.92A AC/DC Adapter ZEBRA24V2.92A70W-2PIN adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the ZEBRA 24V 2.92A AC/DC Adapter ZEBRA24V2.92A70W-2PIN AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.