YAMAHA WA04300 Power AC Adapter 15V 2.67A 40W LCDLS15V2.67A40W-6.5x4.4mm
Qty.
  • Item Name:NewLCDLS15V2.67A40W-6.5x4.4mm
  • InPut:100-240V~,50/60Hz 1.5A
  • Adapter Output Voltage: 15V
  • Adapter Output Current: 2.67A
  • Adapter Power: 40W
  • Adapter Plug Size: 6.5 x 4.4mm
  • Weight( Adapter only ) :230g
  • Dimension( L x W x H ):93.30 x 56.50 x 31.70mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:Not New
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x LCDLS15V2.67A40W-6.5x4.4mm Laptop AC Adapter