Genuine XP AKM65US12-XZ1493B AC Adapter 12.0v 5.42A 65.04W Round with 4 Pins Power Suppl
Qty.
Genuine XP AKM65US12-XZ1493B AC Adapter 12.0v 5.42A 65.04W Round with 4 Pins Power Supply
  • Item Number:NewXP12V5.42A65W-4PINS
  • InPut):100-240V 2.0A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 5.42A
  • Adapter Power: 65W
  • Adapter Tip Note: Round with 4 Pin
  • Weight( Adapter only ) :330g
  • Dimension( L x W x H ):125.110 x 62.10 x 34.30mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:Apperance New Grade > 95%.( Brand new = 100% ). Function is ok. Less than 15 pics in stock.
  • Total Sale: Sell Well
  • Package Inc.
    -1 x AC Adapter
    -1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • Compatible Part Numbers:
    AKM65US12-XZ1493B AC Adapter,
    Fit Machine Model:
    • Model:
      [Genuine XP AKM65US12-XZ1493B AC ]
    • 8921 Units in Stock
    Genuine XP AKM65US12-XZ1493B AC Adapter 12.0v 5.42A 65.04W Round with 4 Pins Power Suppl Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the Genuine XP AKM65US12-XZ1493B AC Adapter 12.0v 5.42A 65.04W Round with 4 Pins Power Suppl adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the Genuine XP AKM65US12-XZ1493B AC Adapter 12.0v 5.42A 65.04W Round with 4 Pins Power Suppl AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.