XP K16250348 Power AC Adapter 19V 5.26A 100W XP19V5.26A100W-4PIN
Qty.
  • Item Name:NewXP19V5.26A100W-4PIN
  • InPut:100-240V~1.2A 50/60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 5.26A
  • Adapter Power: 100W