NEW SEB100P3-24.0 24V 3.33A Scanner Adapter for Fujitsu fi-4530C PA03544-K908 PA03010-63
Qty.
NEW SEB100P3-24.0 24V 3.33A Scanner Adapter for Fujitsu fi-4530C PA03544-K908 PA03010-6311
  • Item Number:NewPANASONIC24V3.33A80W-5.5x2.5mm
  • InPut):100-240V~1.2A-0.58A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 3.33A
  • Adapter Power: 80W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :190g
  • Dimension( L x W x H ):126.90 x 51 x 28mm