XP K13240069 Power AC Adapter 12V 8.33A 100W XP12V8.33A100W-4PIN
Qty.
  • Item Name:NewXP12V8.33A100W-4PIN
  • InPut:100-240V 50-60Hz 1.2A
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 8.33A
  • Adapter Power: 100W
  • Adapter Tip Mote: Round with 4 Pin
  • Weight( Adapter only ) :500g
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:Refurbished, Tested, Good Working, Appearance New Grade > 99% ( 100% = Brand New )
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x XP12V8.33A100W-4PIN Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    • Model:
      [XP K13240069 Power AC Adapter 12]
    • 9444 Units in Stock
    XP K13240069 Power AC Adapter 12V 8.33A 100W XP12V8.33A100W-4PIN Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the XP K13240069 Power AC Adapter 12V 8.33A 100W XP12V8.33A100W-4PIN adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the XP K13240069 Power AC Adapter 12V 8.33A 100W XP12V8.33A100W-4PIN AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.