VIZIO CN15-A2 Power AC Adapter 19V 3.42A 65W VIZIO19V3.42A65W-4.5x1.0mm
Qty.
  • Item Name:NewVIZIO19V3.42A65W-4.5x1.0mm
  • InPut:100-240V~1.7A 50-60H
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 3.42A
  • Adapter Power: 65W
  • Adapter Plug Size: 3.5x1.0mm
  • Weight( Adapter only ) :239g
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x VIZIO19V3.42A65W-4.5x1.0mm Laptop AC Adapter