GO VIDEO Q170 Power AC Adapter 12V 5A 60W PHILIPS12V5A60W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewPHILIPS12V5A60W-5.5x2.5mm
  • InPut:100-240V~1.5A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 5A
  • Adapter Power: 60W
  • Adapter Plug Size: 5.5x2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :263g
  • Dimension( L x W x H ):109.60 x 61.70 x 31.80mm
  • Package:
    1 x PHILIPS12V5A60W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter