TEAC LS-WH01-B Power AC Adapter 16V 2.8A 45W TEAC16V2.8A45W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewTEAC16V2.8A45W-5.5x2.5mm
  • InPut:100-240V-50-60Hz 1.2A 90-100VA
  • Adapter Output Voltage: 16V
  • Adapter Output Current: 2.8A
  • Adapter Power: 45W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :200g
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x TEAC16V2.8A45W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter