UE UES120D2-240500SPA Power AC Adapter 24V 5A 120W UE24V5A120W-4PIN-ZZYF
Qty.
  • Item Name:NewUE24V5A120W-4PIN-ZZYF
  • InPut:100-240V~50-60Hz 2.0A
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 5A
  • Adapter Power: 120W
  • Adapter Tip Mote: Round with 4 Pin
  • Weight( Adapter only ) :350g
  • Dimension( L x W x H ):145.60 x 69.70 x 24.60mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x UE24V5A120W-4PIN-ZZYF Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    UES120D2-240500SPA AC Adapter,
    • Model:
      [UE UES120D2-240500SPA Power AC A]
    • 9444 Units in Stock
    UE UES120D2-240500SPA Power AC Adapter 24V 5A 120W UE24V5A120W-4PIN-ZZYF Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the UE UES120D2-240500SPA Power AC Adapter 24V 5A 120W UE24V5A120W-4PIN-ZZYF adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the UE UES120D2-240500SPA Power AC Adapter 24V 5A 120W UE24V5A120W-4PIN-ZZYF AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.