SURFACE X02 Power AC Adapter 12V 2A 24W LITEON12V2A-ENGINEERING-EU
Qty.
  • Item Name:NewLITEON12V2A-ENGINEERING-EU
  • InPut:100-240 Vac 47~63Hz
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 2A
  • Adapter Power: 24W
  • Weight( Adapter only ) :146g
  • Dimension( L x W x H ):66.00 x 46.20 x 28.60mm