*Brand NEW*12V 3A 36W AC ADAPTER GVE GM36-120300-5 Power Supply
Qty.
Item Name:
Brand:GVE
MODER NO:GM36-120300-5
Input:100-240V 50-60Hz
Adapter Output Voltage:12V 3A 36W
Fast Shipping to Follow Countries In Stock
Adapter Plug Size:
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU ....Power Cable (Free,fit your country)
  • Model:
    [*Brand NEW*12V 3A 36W AC ADAPTER]
  • 2422 Units in Stock
*Brand NEW*12V 3A 36W AC ADAPTER GVE GM36-120300-5 Power Supply Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*12V 3A 36W AC ADAPTER GVE GM36-120300-5 Power Supply adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*12V 3A 36W AC ADAPTER GVE GM36-120300-5 Power Supply AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.