SPRO SPIPNVR04 Power AC Adapter 48V 1.25A 60W HOIOTO48V1.25A60W-6.5x4.4mm
Qty.
  • Item Name:NewHOIOTO48V1.25A60W-6.5x4.4mm
  • InPut:100-240V 50-60Hz 1.5A
  • Adapter Output Voltage: 48V
  • Adapter Output Current: 1.25A
  • Adapter Power: 60W
  • Adapter Plug Size: 6.5 x 4.4mm
  • Adapter Tip Mote: 1 pin in center
  • Weight( Adapter only ) :240g
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x HOIOTO48V1.25A60W-6.5x4.4mm Laptop AC Adapter