SANYO CLT1554 Power AC Adapter 12V 3.4A 40W SANYO12V3.4A40W-4PIN
Qty.
  • Item Name:NewSANYO12V3.4A40W-4PIN
  • InPut:10-240V~1.2A Max,50/60Hz
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 3.4A
  • Adapter Power: 40W
  • Adapter Tip Mote: 4PIN
  • Weight( Adapter only ) :236g
  • Dimension( L x W x H ):104.70 x 43.80 x 30.30mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:Note:Pin1 Pin3= 12V, Pin2 Pin4=GND