SANYO JS-12034-2E Power AC Adapter 12V 3.4A 40W SANYO12V3.4A40W-4PIN
Qty.
  • Item Name:NewSANYO12V3.4A40W-4PIN
  • InPut:10-240V~1.2A Max,50/60Hz
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 3.4A
  • Adapter Power: 40W
  • Adapter Tip Mote: 4PIN
  • Weight( Adapter only ) :236g
  • Dimension( L x W x H ):104.70 x 43.80 x 30.30mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:Note:Pin1 Pin3= 12V, Pin2 Pin4=GND
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x SANYO12V3.4A40W-4PIN Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    • Model:
      [SANYO JS-12034-2E Power AC Adapt]
    • 9444 Units in Stock
    SANYO JS-12034-2E Power AC Adapter 12V 3.4A 40W SANYO12V3.4A40W-4PIN Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the SANYO JS-12034-2E Power AC Adapter 12V 3.4A 40W SANYO12V3.4A40W-4PIN adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the SANYO JS-12034-2E Power AC Adapter 12V 3.4A 40W SANYO12V3.4A40W-4PIN AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.