SANYO EADP-60EB A Power AC Adapter 12V 5A 60W SANYO12V5A60W-4PIN
Qty.
  • Item Name:NewSANYO12V5A60W-4PIN
  • InPut:100-240V~1.8A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 5A
  • Adapter Power: 60W
  • Adapter Tip Mote: 4 Pin
  • Weight( Adapter only ) :372g
  • Dimension( L x W x H ):133.90 x 59.10 x 30.70mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:P1.3= 12V P2.4=GND