SPI AD180-ABAN1-PT1 Power AC Adapter 19V 9.47A 180W FSP19V9.47A180W-4PIN-SZXF
Qty.
  • Item Name:NewFSP19V9.47A180W-4PIN-SZXF
  • InPut:100-240V~,2.5A,50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 9.47A
  • Adapter Power: 180W
  • Adapter Tip Mote: 4 Pin
  • Weight( Adapter only ) :854g
  • Dimension( L x W x H ):170.40 x 85.00 x 41.80mm