HOIOTO ADS-65LSI-12-1 12048G Power AC Adapter 12V 3A 36W HOIOTO12V3A36W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewHOIOTO12V3A36W-5.5x2.5mm
  • InPut:100-240V 50/60Hz~1.2A
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 3A
  • Adapter Power: 36W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :200g
  • Dimension( L x W x H ):105.60 x 46.22 x 30.52mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x HOIOTO12V3A36W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter