FSP FSP180-AWAN2 Power AC Adapter 54V 3.34A 180W FSP54V3.34A180W-4Pin-SZXF
Qty.
  • Item Name:NewFSP54V3.34A180W-4Pin-SZXF
  • InPut:100-240V 2.5A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 54V
  • Adapter Output Current: 3.34A
  • Adapter Power: 180W
  • Adapter Tip Mote: Round with 4 Pin
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x FSP54V3.34A180W-4Pin-SZXF Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    FSP180-AWAN2 AC Adapter,
    • Model:
      [FSP FSP180-AWAN2 Power AC Adapte]
    • 9444 Units in Stock
    FSP FSP180-AWAN2 Power AC Adapter 54V 3.34A 180W FSP54V3.34A180W-4Pin-SZXF Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the FSP FSP180-AWAN2 Power AC Adapter 54V 3.34A 180W FSP54V3.34A180W-4Pin-SZXF adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the FSP FSP180-AWAN2 Power AC Adapter 54V 3.34A 180W FSP54V3.34A180W-4Pin-SZXF AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.