*Brand NEW*Original HOIOTO 20V 13A 260W AC ADAPTER ADS-260NY-19-3 200260E Power Supply
Qty.
Item Name:
Brand:HOIOTO
Model:ADS-260NY-19-3 200260E
Input: 100-240V 50/60Hz
Output:20V 13A 260W
Connecter Size:7.9 X 5.5 mm with pin inside
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU Power Cable Free fit your country
Condition NEW New 1 Year Warranty 30-Days Money Back!
Fast Shipping Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*Original HOIOTO 20V]
  • 1211 Units in Stock
*Brand NEW*Original HOIOTO 20V 13A 260W AC ADAPTER ADS-260NY-19-3 200260E Power Supply Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*Original HOIOTO 20V 13A 260W AC ADAPTER ADS-260NY-19-3 200260E Power Supply adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*Original HOIOTO 20V 13A 260W AC ADAPTER ADS-260NY-19-3 200260E Power Supply AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.