RESMED S9 IP21 Power AC Adapter 24V 3.75A 90W RESMED24V3.75A90W-3PIN
Qty.
  • Item Name:NewRESMED24V3.75A90W-3PIN
  • InPut:100-240V~50-60Hz 1.0-1.5A,115V~400Hz 1.5A
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 3.75A
  • Adapter Power: 90W
  • Adapter Plug Size: 3PINmm
  • Weight( Adapter only ) :480g
  • Dimension( L x W x H ):140 x 63.2 x 33.3mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x RESMED24V3.75A90W-3PIN Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    369102 AC Adapter,
    • Model:
      [RESMED S9 IP21 Power AC Adapter ]
    • 9444 Units in Stock
    RESMED S9 IP21 Power AC Adapter 24V 3.75A 90W RESMED24V3.75A90W-3PIN Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the RESMED S9 IP21 Power AC Adapter 24V 3.75A 90W RESMED24V3.75A90W-3PIN adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the RESMED S9 IP21 Power AC Adapter 24V 3.75A 90W RESMED24V3.75A90W-3PIN AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.