SA DJ-120200-20K Power AC Adapter 12V 2A 24W SA12V2A24W-5.5x2.5mm-UK
1 x SA12V2A24W-5.5x2.5mm-UK Laptop AC Adapter
30-Days Money Back!
Low Price
Fast Shipping!
Compatible Part Numbers:
DJ-120200-20K AC Adapter, DJ-120200-20K AC Adapter, SA07H1217 AC Adapter, SA07H1217 AC Adapter,
- Model:
[SA DJ-120200-20K Power AC Adapte] - 9444 Units in Stock
SA DJ-120200-20K Power AC Adapter 12V 2A 24W SA12V2A24W-5.5x2.5mm-UK Tips
- 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
- 2. When using the SA DJ-120200-20K Power AC Adapter 12V 2A 24W SA12V2A24W-5.5x2.5mm-UK adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
- 4. Do not leave the SA DJ-120200-20K Power AC Adapter 12V 2A 24W SA12V2A24W-5.5x2.5mm-UK AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.