RESMED S9 IP21 Power AC Adapter 24V 3.75A 90W RESMED24V3.75A90W-3pin-B
Qty.
  • Item Name:NewRESMED24V3.75A90W-3pin-B
  • InPut:100-240V 50/60Hz, 110V~400Hz 1.0~1.5A
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 3.75A
  • Adapter Power: 90W
  • Adapter Plug Size: 3pinmm
  • Weight( Adapter only ) :645g
  • Dimension( L x W x H ):168.5 x 64.8 x 37.6mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:Refurbished, Tested, Good Working, Appearance New Grade > 96% ( 100% = Brand New )
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x RESMED24V3.75A90W-3pin-B Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    • Model:
      [RESMED S9 IP21 Power AC Adapter ]
    • 9444 Units in Stock
    RESMED S9 IP21 Power AC Adapter 24V 3.75A 90W RESMED24V3.75A90W-3pin-B Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the RESMED S9 IP21 Power AC Adapter 24V 3.75A 90W RESMED24V3.75A90W-3pin-B adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the RESMED S9 IP21 Power AC Adapter 24V 3.75A 90W RESMED24V3.75A90W-3pin-B AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.