RESMED 24V 3.75A AC/DC Adapter RESMED24V3.75A90W-3pin-B
Qty.
  • Item Name:NewRESMED24V3.75A90W-3pin-B
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 3.75A
  • Adapter Power: 90W
  • Adapter Plug Size: 3pinmm
  • Weight( Adapter only ) :645g
  • Dimension( L x W x H ):168.5 x 64.8 x 37.6mm
  • Note:Refurbished, Tested, Good Working, Appearance New Grade > 96% ( 100% = Brand New )
  • Condition: Seller Refurbished - Tested
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x RESMED24V3.75A90W-3pin-B Laptop AC Adapter
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    • Model:
      [RESMED 24V 3.75A AC/DC Adapter ]
    • 9444 Units in Stock
    RESMED 24V 3.75A AC/DC Adapter RESMED24V3.75A90W-3pin-B Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the RESMED 24V 3.75A AC/DC Adapter RESMED24V3.75A90W-3pin-B adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the RESMED 24V 3.75A AC/DC Adapter RESMED24V3.75A90W-3pin-B AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.