RESMED 24V 3.75A AC/DC Adapter RESMED24V3.75A90W-3PIN-TB
Qty.
  • Item Name:NewRESMED24V3.75A90W-3PIN-TB
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 3.75A
  • Adapter Power: 90W
  • Adapter Tip Note: Special Round with 3 pin
  • Note:Appearance New Grade > 95% ( Brand New = 100% )
  • Condition: Seller Refurbished - Tested
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x RESMED24V3.75A90W-3PIN-TB Laptop AC Adapter
    • Model:
      [RESMED 24V 3.75A AC/DC Adapter ]
    • 9444 Units in Stock
    RESMED 24V 3.75A AC/DC Adapter RESMED24V3.75A90W-3PIN-TB Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the RESMED 24V 3.75A AC/DC Adapter RESMED24V3.75A90W-3PIN-TB adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the RESMED 24V 3.75A AC/DC Adapter RESMED24V3.75A90W-3PIN-TB AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.