RAZER BLADE 18 I9 13950HX Power AC Adapter 19.5V 16.9A 330W RAZER19.5V16.9A330W-3Holes
Qty.
  • Item Name:NewRAZER19.5V16.9A330W-3Holes
  • InPut:100-240v~4.5A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19.5V
  • Adapter Output Current: 16.9A
  • Adapter Power: 330W