*Brand NEW*REV S1 12V 9.6A 115W AC Adapter Genuine Microsoft XBox 360 ADP-120BR A X87039
Qty.
*Brand NEW*REV S1 12V 9.6A 115W AC Adapter Genuine Microsoft XBox 360 ADP-120BR A X870392-001 E131881 Power Supply
Item Code: MICROSOFT12V9.6A115W
Input: 200-240V~1.78A, 47~63Hz
Adapter Output Voltage: 12V
Adapter Output Current: 9.6A
Adapter Power: 115W
Compatible AC Adapter Numbers:
ADP-120BR A AC AdapterE131881 AC AdapterREV S1 AC AdapterX870392-001 AC Adapter
Fit Machine Model:
Microsoft
MICROSOFT: XBOX 360.
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU ....Power Cable (Free,fit your country)
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*REV S1 12V 9.6A 115W]
  • 6452 Units in Stock
*Brand NEW*REV S1 12V 9.6A 115W AC Adapter Genuine Microsoft XBox 360 ADP-120BR A X87039 Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*REV S1 12V 9.6A 115W AC Adapter Genuine Microsoft XBox 360 ADP-120BR A X87039 adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*REV S1 12V 9.6A 115W AC Adapter Genuine Microsoft XBox 360 ADP-120BR A X87039 AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.