PANASONIC CF-AA1625A Power AC Adapter 16V 3.75A 60W PANASONIC16V3.75A60W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewPANASONIC16V3.75A60W-5.5x2.5mm
  • InPut:100-240V~1.20A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 16V
  • Adapter Output Current: 3.75A
  • Adapter Power: 60W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :229g
  • Dimension( L x W x H ):110.20 x 44.80 x 29.00mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:Not new
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x PANASONIC16V3.75A60W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter