PANASONIC CF-AA1625A M4 Power AC Adapter 16V 2.5A 40W PANASONIC16V2.5A40W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewPANASONIC16V2.5A40W-5.5x2.5mm
  • InPut:100V-240V~0.9A-0.5A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 16V
  • Adapter Output Current: 2.5A
  • Adapter Power: 40W
  • Adapter Plug Size: 5.5x2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :193g
  • Dimension( L x W x H ):94.10 x 45.20 x 26.80mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x PANASONIC16V2.5A40W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter